Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Zöldség-gyümölcs raktári munkás 197 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » Landshut » Zöldség-gyümölcs raktári munkás

Követelmények:

  • B kategóriás jogositvány és saját auto szükséges a munkahelyre való bejárás miatt ( lehetséges 1-3 személyre egy auto)
  • Komolyság, motiváció, pontosság, felelőségtudatosság

Munkakörülmények:

  • 8 óra/ nap
  • vasárnap-péntek
  • 18:00 órától- 2-3:00-óráig

Kötelességek:​

  • zoldségek és gyümölcsök válogatása és raktározása
  • nem igényel nyelvtudást

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés a német munkáltatóval
  • Fizetés: 1-3 hónap 11 Euro / óra
  • 4-6 hónap 11,50 Euro / óra
  • 7-9 hónap 12,00 Euro / óra
  • A 10. hónaptól 12,50 Euro / óra

+ 25% éjszakai pótlék és 3 Euro / munkanap utazási pótlék

50% vasárnapi pótlék

  • szervezett szállás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Nyugdíjalap befizetés

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon: +4915145392613
E-mailben: banutazeiler@web.de

1–0 állás a(z) 0-ból