Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Villanyszerelő 46 megtekintés

Munkakör, feladatok

Az elektrotechnikai rendszerek független telepítése. Az elektrotechnikai tevékenységek teljesítése az új építőiparban, a közmű-ágazatban és az ipari szektorban. Karbantartás és szerviz elvégzése, valamint az elektrotechnikai berendezések működési hibáinak megoldása

Elvárásaink

• Tapasztalat megfelelő pozícióban
• Jogsi
• SCC vagy hajlandóság SCC keresésére
• Az angol vagy a német nyelv ismerete

Mit kínál az Eming

• Heti bérek
• Szállás
• Egészségbiztosítás
• Munkakörülmények az ABU kollektív szerződésével összhangban
• Évente 4 menettérti járat a származási országba
• Céges autó
• Elektromos és kézi szerszámok
• Lábbelik, munkaruhák és egyéni védőeszközök (PPE)
• Heti és helyes fizetés

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon: 003155-7853029
E-mailben: recruiting@eming-it.com

Kapcsolattartó: Nagy Mária

Egyéb információ

Jelentkezem erre az állásra! Jelentkezés Facebook profillal
Oszd meg ezt a külföldi állást másokkal
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 5 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Németország
  • Cím Hollandia Apeldoorn
  • E-mail cím recruiting@eming-it.com
  • Telefonszám 0031557853029