Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Villanyszerelő (építőipar) brutto € 2.800,00 418 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Ausztria » Volders » Villanyszerelő (építőipar) brutto € 2.800,00

KEDVED VAN VALAMI ÚJHOZ?
EZ AKKOR MEGFELEL!

Egy növekedési ambíciókkal rendelkező regionális cégként ajánlunk Neked érdekes foglalkozási perspektívákat és továbbképzési opciókat egy dinamikus vállalati struktúrában sokoldalú lehetőségekkel. Használd ki potenciálodat optimálisan!

ÉPÍTŐIPARI VILLANYSZERELŐ

heti 38,5 óra (azonnali kezdés, munkavégzés helye: Volders, Tirol, Ausztria)

FELADATOK

önálló telepítés, üzembehelyezés, üzemi karbantartás, különösen:

  • mechanikus és elektronikus berendezések felülvizsgálata
  • berendezések üzembehelyezése
  • karbantartási- és szervizelési tevékenységek elvégzése
  • anyagok előkészítése és rendelkezésre állítása
  • tevékenységek dokumentálása
  • helyi használók oktatása (munkavégzés helye: Tirol)

KÖVETELMÉNYEK

  • befejezett szakképesítés villanyszerelő, elektronika, mechatronika vagy hasonló
  • munkatapasztalat és megfelelő szakképesítés elektro- és kommunikációs technika területén
  • csapatjátékos, bevetésre kész
  • B-s jogosítvány, valamint utazási készség (Tirol/Vorarlberg)
  • elszánt, terhelhető, csapatorientált
  • német vagy angol nyelvtudás előny de nem feltétel

AMIT AJÁNLUNK

A konkrét képzettség és munkatapasztalat alapján, 38,5 heti órára minimum brutto € 2.800,00 biztosított (ez túllépi a kollektív munkaszerződésben meghatározott minimálbért). Céges autó + mobiltelefon saját felhasználásra is lehetséges.

MINDEN TOVÁBBI SZEMÉLYES MEGBESZÉLÉS ALAPJÁN.

Ha ez a kihívásokkal és változatossággal teli pozíció érdekel, akkor örömmel várjuk tartalmas e-mailes jelentkezésedet a jobsintirol@gmail.com e-mail címre!

1–0 állás a(z) 0-ból
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 1 állás
  • Kategória Villanyszerelő
  • Ország Volders
  • E-mail cím jobsintirol@gmail.com
  • Telefonszám 436503801335