Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Tetőfedő segédmunkásokat keresünk Hollandiába 316 megtekintés

Feladatok: -hollandiai építkezéseken tetőfedő szakmunkás melletti segédmunkák

Amit kínálunk – Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval – magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában –

Fizetés: nettó 1250-1800 € tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után), –

Teljes munkaidő –

Szállást a munkaadó intézi! –

Hosszú távú munkalehetőség –

A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés –

Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások: – angol v. holland alapfokú nyelvtudás –

Legalább 1-2 éves tapasztalat J

elentkezés: magyar,angol, vagy német nyelvű igazolványképes részletes önéletrajzzal: szede123@gmail.com vagy d.szeifert@netjobs4u.eu

Netjobs4u

Gehen Sie neue Wege mit uns
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 6 állás
  • Kategória Építőipar, ingatlan
  • Szlogen Gehen Sie neue Wege mit uns
  • Ország Németország
  • E-mail cím szede123@gmail.com
  • Telefonszám +36309593837