Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa
KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » München » Targoncás Munkalehetőség

OnTime Solutions GmbH, Németországban dinamikusan bővülő munkaerő közvetítő cégünk sokéves szakmai tapasztalattal teljeskörű támogatást nyújt álláskeresőink részére. Ügyfeleink között szerepelnek autógyártó cégek és beszállítóik de további, akár fém-, akár egyébb ipari és raktározási területeken is kamatoztathatja a tudását és tapasztalatát.

Munkakör, feladatok

A világ egyik leghíresebb bútormárkájának raktárába keresünk targoncás munkakörben munkavállalókat.

Feladatok:

  • Áru kommissiozása álló targoncával
  • Kamionok Ki- és Berakodása
  • Minőség-ellenőrzés

Elvárásaink

  • Raktározási területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!
  • Targoncás jogosítvány, vagy ha nem rendelkezik targoncás jogosítvánnyal viszont van tapasztalata, abban az esetben segítünk a német targoncás jogosítvány megszerzésében
  • Német vagy Angol nyelv alapszintű ismerete
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Német bejelentett munkaviszony
  • Havi 1550-1650E netto fizetés, 1-es adókategóriában, 140 órával számolva!
  • Stabil hosszútávú munkalehetőség
  •  Határozatlan idejű szerződés
  • Átvételi lehetőség direktbe a céghez

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon:+4915116025358
E-mailben: mark.gaal@ontimesolutions.de

Kapcsolattartó: Márk Gaál

Weboldal: https://www.ontimesolutions.de/

A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 3 állás
  • Kategória Fizikai, segéd, betanított munka
  • Cím München Impler str. 24
  • E-mail cím mark.gaal@ontimesolutions.de
  • Telefonszám 015116025358