Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Munkakör, feladatok

Takarítás meglévő és folyamatosan megújuló kuncsaftjaink számára. Appartman házak, panziók, privát házak, lépcsőházak, irodaházak. A precíz és minőségi munkavégzés a lényeg és nem az, hogy gyorsan kész legyen. Csapatban dolgozunk. A havi óraszám nem haladja meg a 140 órát és a fizetés mindentől függetlenül fix.

Elvárásaink

  • Precizitás, pontosság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkamegosztás
  • Kevés óraszám fix bérezés
  • Lakás intézésében segítség
  • Munkaruha

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon: +4915129803103
E-mailben: eva@grunzuhause.de

Kapcsolattartó: Eva Tóth-Jónás

Egyéb információ

Jelentkezem erre az állásra! Jelentkezés Facebook profillal
Oszd meg ezt a külföldi állást másokkal
A munkaadóról
Connect with us