Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Segédápoló (Pflegeassistent) – Bécs, Ausztria (Osztrák bejelentéssel) 350 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Ausztria » Segédápoló (Pflegeassistent) – Bécs, Ausztria (Osztrák bejelentéssel)

Segédápolókat keresünk Ausztriába, rehabilitációs intézménybe, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold@hr-group.hu email címen!

Elvárások:

– Szakirányú végzettség
– Legalább B1-es német nyelvtudás
– Többműszakos munkarend vállalása, heti 40 óra

Előny:

– Regisztráció és Anerkennung (honosítás Ausztriában)

Amit kínálunk:

– Bruttó 2.146 €/hó + pótlékok
– 13. és 14. havi fizetés
– Osztrák bejelentés
– Rendezett munkakörülmények
– Azonnali kezdési lehetőség
– Hosszú távú munkaviszony
– Megbízható, rendezett munkakörnyezet

További információkért hívja a +36 72 212 368-as telefonszámot!

HR-Rent Kft.

Európai megoldás a munkában!
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 17 állás
  • Kategória Gyártás, termelés
  • Szlogen Európai megoldás a munkában!
  • Ország Németország
  • Cím Pécs, Ferencesek utcája 52.
  • E-mail cím kulfold@hr-group.hu
  • Telefonszám 3672212368