Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Egy németországi fröccsöntő üzembe keresünk munkatársakat szálláslehetőséggel Rudolstadt város közelébe.

Elérhetőségek: international.hu@arwa.de vagy +49 3675 42960, +49 345 233 0211, +49 911 237 58911

Az ARWA Personaldienstleistungen egy nagy múltú német munkaerő-kölcsönző cég. Közel 40 éves piaci tapasztalattal és 85 telephellyel Németország-szerte garantáljuk, hogy nálunk találsz elvárásaidnak megfelelő munkahelyet!

Müanyagipari segédmunkás

Feladataid mint müanyagipari segédmunkás:

• fröccsöntő gépek kezelése
• öntöformák elökészítése, behelyezése, kivétele
• selejttemékek kiszűrése

Követelmények müanyagipari segédmunkás:
• többmüszakra való hajlandóság
• Saját gépjármű és jogosítvány
• jó fizikai erönlét
• Német nyelv társalgási szinten (A2)
• Megbizhatóság
• Precíz, önálló munkavégzés
• Csapatszellem

Amit a cégünk kínál Neked, mint müanyagipari segédmunkás
• Órabér 9,49 € + ágazati és műszakpótlékok
• Hosszútávú munkalehetőség (átvételi lehetőséggel)
• Németországi munkaviszony, bejelentés, biztosítás
• Szállás jutányos áron
• Munkavédelmi ruházat, felszerelés biztosított
• Karácsonyi és nyaralási bónusz
• Magyar anyanyelvű kapcsolattartók

Ha Te vagy A müanyagipari segédmunkás akit keresünk, akkor ne habozz, jelentkezz most!

“A pályázatommal egyetértek az adatvédelmi szabályzattal amely megtalálható az ARWA honlapján.”

ARWA Personaldienstleistungen GmbH