Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Mozdonyvezető – Regensburg, Németország (Ingyenes képzéssel) 174 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Ausztria » Mozdonyvezető – Regensburg, Németország (Ingyenes képzéssel)

Mozdonyvezető munkatársakat keresünk Németországba, ingyenes képzéssel.

Munkavégzés helye: Régensburg, Németország

Jelentkezni önéletrajz és motivációs levél segítségével lehet a kulfold@hr-group.hu email címen!

Amit kínálunk:

– Ingyenes mozdonyvezetői képzés
– Sikeres vizsga után garantált munkaszerződés
– Németországi bejelentés
– Fizetés a kézpés ideje alatt: Bruttó 1738 €/hó
– Fizetés a kézpés után: Bruttó 2700 €/hó + pótlékok
– Ingyenes szállás a képzés ideje alatt
– Évi 49 fizetett szabadnap

Elvárások:

– Legalább B1-es szintű német nyelvtudás
– Precizitás, pontosság
– Több műszakos munkarend
– Motivációs levél
– Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

– Németországi menetrend szerinti vasúti szerelvények vezetése
– Szerelvény ellenőrzése

További információkért hívja a +36 70 866 0694-es, vagy a +36 72 212 368-as telefonszámot!

1–0 állás a(z) 0-ból

HR-Rent Kft.

Európai megoldás a munkában!
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 17 állás
  • Kategória Gyártás, termelés
  • Szlogen Európai megoldás a munkában!
  • Ország Németország
  • Cím Pécs, Ferencesek utcája 52.
  • E-mail cím kulfold@hr-group.hu
  • Telefonszám 3672212368