Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Mechanikai szerelő / Szerkezetlakatos 336 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Svájc » Mechanikai szerelő / Szerkezetlakatos

Több, mint 10 éve stabilan működő, svájci partnereim számára keresek munkaerőt a következő munkakörbe:

Munkakör, feladatok

  • Teljesen automatizált intralogisztikai rendszerek mechanikai berendezéseinek szerelése, szervizelése
  • Automatizált gyártósorok kialakítása, szervizelése
  • Rakomány érkezésekor rakodási és segédmunkás feladatok ellátása

Elvárásaink

  • Legalább középfokú (B1 / B2) német nyelvtudás
  • Gépszerelő, géplakatos, szerelő vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat előnynek számít
  • Megbízható munkavégzés, jó kézügyesség, pontosság
  • Jó teherbíró képesség
  • Állandó, életvitelszerű svájci tartózkodás

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés (egy próbanap sikeres teljesítését követően)
  • bruttó 26 – 28 CHF órabér (villanyszerelő, elektromos szerelő és egyéb, a területtel kapcsolatos képzettség esetén bruttó 28 – 32 CHF órabér)
  • Napi 20 CHF költségtérítési díj (Spese)
  • Heti 45 óra munkaidő felett 25%-os túlórapótlék
  • Fejlődés a mindennapi munkában, modern gépek és gyártósorok megismerése

Munkavégzés helye

  • Niederbipp, Seewen, Ibach, Galgenen

Sikeres pályázáshoz elengedhetetlenül szükséges: a kiírásnak megfelelő német nyelvtudás és német nyelvű, fényképes önéletrajz.

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Weboldalon: www.landt.hu

E-mailben: info@landt.hu

1–0 állás a(z) 0-ból

landt

ÉPÍTŐIPARI - GÉPIPARI - EGÉSZSÉGÜGYI - IT MUNKALEHETŐSÉGEK SVÁJCBAN