Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Idősgondozó segéd / Segédápoló (Intézmény) Németországba 712 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » Idősgondozó segéd / Segédápoló (Intézmény) Németországba

Német partnerünk társalgási szintű német nyelvtudással rendelkező tapasztalt ápolót keres hosszú távra.

Tevékenységi körök:
– Az idősgondozáshoz, betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
– Higiéniai előírások, elvárások betartása
– Orvosi ellátás (gyógyszeradagolás, injekció beadása) – tapasztalattól függően
– Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
– Releváns szakirányú végzettség, (OKJ-s képzéseket is elfogadjuk)
– Rokonszakmával több éves munkatapasztalat kórházban, idősek otthonában, szociális otthonban vagy hasonló intézményben (legalább 1 év) vagy 24 órás ápolásban (legalább 3 év)
– Min. A2 szintű német nyelvtudás
– Utazási hajlandóság Németország területén, terhelhetőség
– Hajlandóság több műszakban dolgozásra, hétvégén ill. ünnepnapokon való munkavégzésre
– Számítógépes alapismeretek
– B jogosítvány, saját személyautó – előny, de nem feltétel

Bérezés:
– Munkaidő: 35-40 óra / hét ; teljes munkaidő (lehetőség túlórára)
– Bér: nettó 1500-1750 EUR
– 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon
– Szabadságpénz, karácsonyi bónusz

Amit mi biztosítunk:
– Hosszú távú és folyamatos munkalehetőség
– Német bejelentett, szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett szabadság (24-30 nap /év)
– Ingyenes szállás!!
– Munkaruha
– Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
– A közvetítés INGYENES!
– Lehetőség heti előlegre

Az Ön pályázati adatainak védelme számunkra nagyon fontos. Kérem vegye figyelembe a pályázókra vonatkozó adatvédelmi nyilatkozatunkat. (https://www.dremo.com/policy).

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ
Bocsi Bettina
Tel: +49 351 8977532
Tel: +36 62 815008
E-mail: munka@dremo.com

Nyitvatartási idő:
H-P 7:30-16:30

idősgondozó

Dremo GmbH

Legyen Ön is elégedett munkatársunk egyike!
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 9 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Szlogen Legyen Ön is elégedett munkatársunk egyike!
  • Ország Németország
  • E-mail cím munka@dremo.com
  • Telefonszám +49 351 8977532