Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Idősgondozó Munkalehetőség – Graz, Ausztria (Osztrák bejelentéssel) 157 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Ausztria » Idősgondozó Munkalehetőség – Graz, Ausztria (Osztrák bejelentéssel)

Idősgondozó munkatársakat keresünk Ausztriába 2 hetes, vagy 1 hónapos turnusokra.

Szakképzett ápolók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold@hr-group.hu email címen!

Feladatok:

– Idős ember házi gondozása, ellátása a mindennapokban
– Háztartásvezetés
– Mindennapi élet megkönnyítése, segítségnyújtás

Elvárások:

– Legalább társalgási szintű nyelvtudás (A2- B1)
– Empátia, segítőkészség
– 2 hetes vagy 1 hónapos turnusok

Előny:

– Szakmai végzettség
– Releváns szakmai tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– Fizetés: Nettó 50 €/nap-tól (megegyezés szerint)
– Osztrák bejelentés
– Ingyenes szállás, étkezés
– Útiköltség térítés
– Azonnali kezdési lehetőség
– Hosszú távú munkaviszony
– Megbízható, rendezett munkakörnyezet

További információkért hívja a +36 72 212 368-as telefonszámot!

HR-Rent Kft.

Európai megoldás a munkában!
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 17 állás
  • Kategória Gyártás, termelés
  • Szlogen Európai megoldás a munkában!
  • Ország Németország
  • Cím Pécs, Ferencesek utcája 52.
  • E-mail cím kulfold@hr-group.hu
  • Telefonszám 3672212368