Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa
KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » Hús feldolgozó

Követelmények:

  • Tapasztalat
  • B kategóriás jogositvány és saját jármű előnyt jelent
  • Komolyság, motiváció, pontosság, felelőségtudatosság

Munkakörülmények:

  • 8h/ nap
  • Túlóra lehetőség
  • Heti 5 nap

Kötelességek:​

  • Szarvasmarha és sertés feldolgozása (szeletelés)
  • Rendezés

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés a német munkáltatóval
  • Fizetés 1450-1600 nettó, tapasztalat függvényében)
  • Szállás amit a munkaadó biztosít
  • Egészségügyi biztosítás
  • Nyugdíjalap befizetés
  • Előrelépési lehetőség

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon:
+4915145392613

E-mailben:

banutazeiler@web.de