Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Helyettes Háziorvos Munkalehetőség – Bécs, Ausztria (Januári kezdéssel) 144 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Ausztria » Bécs » Helyettes Háziorvos Munkalehetőség – Bécs, Ausztria (Januári kezdéssel)

Munkavégzés helye: Bécs vonzáskörzete, Ausztria

Háziorvosi képzettség, vagy tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Elvárások:

– Általános orvosi végzettség
– C1 szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Bruttó 80 €/óra
Ingyenes szállás, jól felszerelt lakásban vagy apartmanban
Modern munkakörnyezet
Ingyenes regisztráció

Helyettesítés időpontjai: (Csak hétköznapokon!)

2020.01.17.
2020.01.31.
2020.03.06.
2020.03.07.
2020.03.08.
2020.03.10.

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a david.rack@hr-group.hu email címen!

További információkért hívja a +36 70 866 0694-es vagy a +36 72 212 368-as telefonszámot!

HR-Rent Kft.

Európai megoldás a munkában!
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 17 állás
  • Kategória Gyártás, termelés
  • Szlogen Európai megoldás a munkában!
  • Ország Németország
  • Cím Pécs, Ferencesek utcája 52.
  • E-mail cím kulfold@hr-group.hu
  • Telefonszám 3672212368