Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Hegesztő munka Hollandiában 178 megtekintés

Job Expired

Feladatok

Hegesztőket (131, 135, 136, 141) keresünk különböző hollandiai műhelyi projektekre, munkadarabok összeállítására műszaki rajz alapján. Szerkezetlakatos tapasztalattal rendelkezők előnyben vannak.

Elvárások

  • önálló munkavégzés
  • releváns szakirányú végzettség
  • 3-5 év munkatapasztalat, külföldön szerzett gyakorlat előny
  • angol vagy német nyelv legalább alapfokú/kommunikációs szintű ismerete
  • VCA vizsga előny
  • jogosítvány, saját gépjármű előny

Amit kínálunk:

– hosszútávú munkalehetőség (megfelelés esetén)
– hollandiai bejelentés, teljes munkaidős állás
– versenyképes heti fizetés
– fizetett szabadság
– túlóra lehetőség
– ingyenes szállás (saját szoba, internetkapcsolat, főzési lehetőség)
– holland egészségbiztosítás
– holland nyelvtanulás biztosítása
– továbbképzési lehetőség
– magyar kapcsolattartó

Munkavégzés helye

Hollandia egész területén.

Jelentlezés módja

Ha érdekli a munka, kérjük küldje el német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot munkatársunkkal a +31 570 664 309-es telefonszámon.

Egyéb információ

  • Ez a hirdetés már lejárt, sajnos nem tud jelentkezni.
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 10 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Hollandia
  • Cím Munsterstraat 1, 7418 EV Deventer, Hollandia
  • E-mail cím asurman@techvisie.nl
  • Telefonszám 0031570664309