Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Gipszkartonozó munka Hollandiában 150 megtekintés

Job Expired

Feladatok

Gipszkartonozókat keresünk Hollandia déli részére (Limburg), több éves szakmai tapasztalattal. Csoportok jelentkezését is várjuk. Angol vagy német nyelv (kommunikációs szintű) ismerete elengedhetetlen (csoportonként legalább egy főnek) a munkavégzéshez. Saját gépjárművel rendelkező szakemberek előnyben részesülnek.

Amit elvárunk

  • releváns szakirányú végzettség és munkatapasztalat
  • önálló munkavégzés műszaki rajz alapján
  • angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • VCA tanúsítvány előny
  • jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség (megfelelés esetén)
  • hollandiai bejelentés, teljes munkaidős állás
  • versenyképes heti fizetés
  • fizetett szabadság
  • túlóra lehetőség
  • holland egészségbiztosítás
  • ingyenes szállás (saját szoba, internetkapcsolat, főzési lehetőség)
  • továbbképzési lehetőség
  • holland nyelvtanulási lehetőség
  • magyar kapcsolattartó

Munkavégzés helye

Limburg, Hollandia.

Ha érdekli a munka, kérjük küldje el német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot munkatársunkkal Lánczos Rékával a +31 570 664 309-es telefonszámon.

Egyéb információ

  • Ez a hirdetés már lejárt, sajnos nem tud jelentkezni.
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 10 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Hollandia
  • Cím Munsterstraat 1, 7418 EV Deventer, Hollandia
  • E-mail cím asurman@techvisie.nl
  • Telefonszám 0031570664309