Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Gépszerelő / Villamossági szerelő 229 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Svájc » Gépszerelő / Villamossági szerelő

Több, mint 10 éve stabilan működő, svájci partnereim számára keresek munkaerőt a következő munkakörbe:

Munkakör, feladatok

  • Mechanikai és elektromos gépszerelési feladatok
  • Berendezések tervrajz alapján történő bekábelezése
  • Különböző méretű és súlyú mechanikai komponensek beszerelése tervrajz vagy 3D modellek szerint

Elvárásaink

  • Legalább alapfokú német (A2) nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Elektrotechnikai, villamossággal kapcsolatos képesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos és lelkes személyiség

Amit kínálunk

  • bruttó 30-40 CHF/óra – a bruttó órabér a szaktudás függvényében kerül meghatározásra

Sikeres pályázáshoz elengedhetetlenül szükséges: a kiírásnak megfelelő német nyelvtudás és német nyelvű, fényképes önéletrajz.

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Weboldalon: www.landt.hu

E-mailben: info@landt.hu

landt

ÉPÍTŐIPARI - GÉPIPARI - EGÉSZSÉGÜGYI - IT MUNKALEHETŐSÉGEK SVÁJCBAN