Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Festő munka Hollandiában 230 megtekintés

Job Expired

Feladatok

Folyamatosan keresünk tapasztalt festőket Hollandiába különböző projektekre:
– új építésű lakóházak vagy irodaházak festése, tapétázása
– ablakkeretek, ajtók lakkozása/mázolása
– felújítása munkálatok.

Két-három fős csoportok jelentkezését is várjuk. Angol vagy német nyelv (kommunikációs szintű) ismerete elengedhetetlen (csoportonként legalább egy főnek) a munkavégzéshez. Saját gépjárművel rendelkező szakemberek előnyben részesülnek.

Elvárások:

  • Releváns szakmai képesítés
  • Minimum 3-5 év szakmai gyakorlat, külföldön szerzett gyakorlat előny
  • Önállóan vagy páros munkavégzés műszaki tervrajz alapján
  • VCA/SCC vizsga előny
  • Jogosítvány (B), saját gépjármű
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes heti fizetés
  • Fizetett szabadság
  • Hollandiai bejelentés
  • Ingyenes szállás internetkapcsolattal és főzési lehetőséggel
  • Holland egészségbiztosítás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőség (VCA, emelőgépkezelő vizsga)

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük vegye fel a kapcsolatot (magyar) munkatársunkkal  a +31 570 664 309-es telefonszámon.

Egyéb információ

  • Ez a hirdetés már lejárt, sajnos nem tud jelentkezni.
1–0 állás a(z) 0-ból
Oszd meg ezt a külföldi állást másokkal
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 10 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Hollandia
  • Cím Munsterstraat 1, 7418 EV Deventer, Hollandia
  • E-mail cím asurman@techvisie.nl
  • Telefonszám 0031570664309
Connect with us