Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Jelenleg  a következő szakmákba várjuk a pályázatokat:

CNC és hagyományos forgácsoló (gépkezelő, marós, esztergályos, programozó)

Vízvezeték, fűtés és klímaszerelő

Hegesztő (MAG/WIG)

Szerkezet- vagy géplakatos

Szerszámkészítő

Karosszérialakatos

Autó- illetve teherautó szerelő, autóvillamossági szerelő

Ipari- illetve autófényező

Villanyszerelő (épület- illetve ipari villamosság szerelő)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kezdő jövedelem (3000 – 3500 bruttótól/170 munkaóránál)
  • Elhelyezés egyágyas szobákban (a szállás költsége a munkavállalót terheli 400 Euróig)
  • Németországban hivatalosan bejelentett munka (német nyugdíj, betegbiztosítás)
  • Kedvező munkakörülmények
  • Túlórapótlék, műszakpótlék
  • Ügyintézés, tanácsadás, magyar nyelven

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények a következők:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett munkatapasztalat a közelmúltban
  • Önálló munkavégzés
  • Német nyelvtudás, legalább haladó (B1-es) szinten
  • Saját gépkocsi előnyt jelent

Amennyiben Ön az alábbiakban  felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. A fényképes szakmai önéletrajzokat a lippoy@tkgmbh.de e-mail címre várjuk, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +49 71 91 345390-16-os számon, munkanapokon 8:00 – 16:00-ig.

Közvetítői díj természetesen nincs!

1–0 állás a(z) 0-ból
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 1 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Stuttgart
  • E-mail cím lippoy@tkgmbh.de
  • Telefonszám 0049719134539016