Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

CNC Mill gépész Heidenhain 23 megtekintés

Munkakör, feladatok

A központtól függetlenül programozható (3 tengelyes és / vagy 5 tengelyes), konfigurálható és működtethető a CNC marógépek Heidenhain vezérlőrendszerrel. Ez magában foglalja a közepes méretű és nagyméretű alkatrészek gyártását 2 méter hosszúságú, egyes alkatrészekből és kis sorozatból. Tűrések 0,01–0,03 mm között. Öntöttvas és acél anyagok.

Elvárásaink

• tapasztalat a megfelelő pozícióban
• rajzok olvasása és a helyes feldolgozási sorrend elemzése
• független programozás a kezelőpaneltől
• az egyedi termelés ellenőrzése (mérése)
• az eszközök független kiválasztása és cseréje
• Az angol vagy a német nyelv ismerete

Mit kínál az Eming:

  • Hetente fizetés
    • Hazai utazási költségek – Hollandia
    • Szállás: egy személy  egy szobában
    • Munkaruhát és biztonsági felszerelést is tartalmaz
    • Munkaeszközöket biztosítunk
    • Hosszú távú projektek
    • Munkakörülmények az ABU kollektív szerződésével összhangban
    • Másodlagos ellátások: pl. Túlórák, nyugdíjrendszer, fizetésnövekedés: megszerezheti a VCA igazolását

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon: 003155-7853029
E-mailben: recruiting@eming-it.com

Kapcsolattartó:  Nagy Mária

Egyéb információ

Jelentkezem erre az állásra! Jelentkezés Facebook profillal
Oszd meg ezt a külföldi állást másokkal
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 5 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Németország
  • Cím Hollandia Apeldoorn
  • E-mail cím recruiting@eming-it.com
  • Telefonszám 0031557853029