Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Cnc esztergályos 52 megtekintés

Munkakör, feladatok

A panelen kívüli programozás, a CNC gépek konfigurálása és üzemeltetése.

Elvárásaink

  • tapasztalat a megfelelő pozícióban
  • rajzok olvasása és a helyes feldolgozási sorrend elemzése
  • független programozás a kezelőpaneltől
  • az egyedi termelés ellenőrzése (mérése)
  • az eszközök független kiválasztása és cseréje
    Az angol vagy a német nyelv ismerete!

Amit kínálunk

  • Fizetés hetente
  • Hazai utazási költségek – Hollandia
  • Szállás: egy személy egy szobában
  • Munkaruhát és biztonsági felszerelést is tartalmaz
  • Munkaeszközöket biztosítunk
  • Hosszú távú projektek
  • Munkakörülmények az ABU kollektív szerződésével összhangban
  • Másodlagos juttatások: pl. Túlórák, nyugdíjrendszer, fizetésnövekedés, vissza az iskolába: a VCA tanúsítvány megszerzése

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon: 0031557853029
E-mailben: recruiting@eming-it.com

Kapcsolattartó:  Nagy Mária

Egyéb információ

Jelentkezem erre az állásra! Jelentkezés Facebook profillal
Oszd meg ezt a külföldi állást másokkal
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 5 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Németország
  • Cím Hollandia Apeldoorn
  • E-mail cím recruiting@eming-it.com
  • Telefonszám 0031557853029