Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

CNC esztergályos, marós, programozó (Hollandia) 202 megtekintés

Job Expired

Cégünk folyamatosan keres CNC esztergályos és marós szakembereket holland partnereinkhez.

Feladatok:
– CNC forgácsoló/maró gépek kezelése, programozása a megadott rajz alapján
– különböző termékek gyártása
– a legyártott termékek ellenőrzése és kalibrálása
– az esetleges hibák kivizsgálása, dokumentálása

Heidenhain, Mazatrol, Siemens gépvezérlésben tapasztalt szakemberek előnyben részesülnek.

Elvárásaink:
– releváns szakirányú végzettség és munkatapasztalat
– önálló munkavégzés (műszaki rajz alapján)
– több műszakos munkarend vállalása
– angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:
– hosszútávú munkalehetőség (megfelelés esetén)
– hollandiai bejelentés, teljes munkaidős állás
– versenyképes heti fizetés (nettó €500-tól)
– szabadságpénz, fizetett szabadság
– túlóra lehetőség (cao alapján fizetve)
– holland nyelvtanulás biztosítása
– továbbképzési lehetőség (pl. VCA, NEN3140, ATEX, emelőgépkezelő)
– előleg 2 ledolgozott nap után lehetséges
– ingyenes szállás (saját szoba, gyors internetkapcsolat, főzési lehetőség)
– holland egészségbiztosítás
– kedvező holland nyugdíjrendszer
– magyar kapcsolattartó
– segítség holland adószám, bankszámlaszám intézésében
– új kollégák beajánlásáért €200 bónusz jár
– munkavédelmi ruházat, elektromos szerszámok biztosítása

Cégünkről:
A Techvisie egy hollandiai munkaközvetítő iroda, amely közel 20 éve bocsátja piacra szakembereit a holland munkaerőpiacra. Jelenleg több mint 500 szakember dolgozik cégünknek Európa számos országából.

Érdeklődni telefonon munkanapokon 8.30-17.30 között lehet a +31 570 664 309-es telefonszámon.

Egyéb információ

  • Ez a hirdetés már lejárt, sajnos nem tud jelentkezni.
1–0 állás a(z) 0-ból
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 10 állás
  • Kategória Szakmunka
  • Ország Hollandia
  • Cím Munsterstraat 1, 7418 EV Deventer, Hollandia
  • E-mail cím asurman@techvisie.nl
  • Telefonszám 0031570664309