Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Új állásra vágysz? Soha nem volt egyszerűbb dolgod!

Csak pár lépés és Tiéd lehet az áhított, új munkahely!

Elérhetőségek: international.hu@arwa.de vagy +49 345 233 0211, +49 911 237 58911

Az ARWA Personaldienstleistungen egy nagy múltú német munkaerő-kölcsönző cég.

Közel 40 éves piaci tapasztalattal és 95 telephellyel Németország-szerte garantáljuk, hogy nálunk találsz elvárásaidnak megfelelő munkahelyet!

Jelentkezz most az alábbi pozíciónkra: betanított autóipari munka

Feladataid:

  • Gépkezelés
  • Minőségellenőrzés
  • Rendfenntartás

Amit a cégünk kínál  Neked, mint  betanított munkatárs

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Németországi munkaviszony, bejelentés, biztosítás
  • Szállás
  • Munkavédelmi ruházat, felszerelés biztosított
  • Karácsonyi és nyaralási bónusz
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó

Követelmények a betanított munkára pályázóinktól

  • Jó fizikum
  • Több műszakos munkavégzésre való hajlandóság
  • Német nyelv ismerete (előny)

Te vagy a munkatársunk akit keresünk? Akkor ne habozz és jelentkezz most!

A pályázatommal egyetértek az adatvédelmi szabályzattal amely megtalálható az ARWA honlapján.

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

www.arwa.de