Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa
KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » Betanított gyári munkás Németországba

Követelmények:

  • német nyelv alapszintű ismerete
  • precíz munkavégzés
  • biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság
  • jogosítvány, saját autó a munkába járáshoz előnyt jelent
  • tapasztalat nem szükséges

Munkakörülmények:

  • auto alkatrészek összeszerelése

Amit biztosítunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés a német munkáltatóval
  • 10,62 Euro/ óra (kezdő fizetés aztán növekszik) + 10 Euro/ nap pótlék
  • Szállás biztosítva
  • Egészségügyi biztosítás
  • Nyugdíjalap befizetés

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon:

+4915145392613

E-mailben:

banutazeiler@web.de