Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa
KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » München » Betanított Gépkezelő (Foliagyári)

Üdvözöljük!

OnTime Solutions GmbH, Németországban dinamikusan bővülő munkaerő közvetítő cégünk sokéves szakmai tapasztalattal teljeskörű támogatást nyújt álláskeresőink részére. Ügyfeleink között szerepelnek autógyártó cégek és beszállítóik de további, akár fém-, akár egyéb ipari és raktározási területeken is kamatoztathatja a tudását és tapasztalatát.

Munkakör, feladatok

Müncheni partnercégünk részére keresünk, neves fóliagyártó üzembe gépkezelő munkavállalókat.

Feladatok:

  •  Gépkezelés (ipari fóliagépek)
  •  Anyagok mozgatása
  •  Minőségellenőrzés
  •  Gépek utántöltése

Elvárásaink

  • Német nyelv alapszintű ismerete
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Német bejelentett munkaviszony, német szerződéssel
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes körű tanácsadás
  • Díjmentes munkaruházat
  • Kiemelkedő bérezés (11€ brutto/Std + 20€ netto napidíj+ pótlékok)

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon:+4915116025358
E-mailben:mark.gaal@ontimesolutions.de

Kapcsolattartó: Mark Gaal

Weboldal: https://www.ontimesolutions.de/

A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 3 állás
  • Kategória Fizikai, segéd, betanított munka
  • Cím München Impler str. 24
  • E-mail cím mark.gaal@ontimesolutions.de
  • Telefonszám 015116025358