Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Autószerelő Ausztria (Innsbruck) 189 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Ausztria » Innsbruck » Autószerelő Ausztria (Innsbruck)
Job Expired

Szervízcsapatunk erősítéséhez szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező autószerelő munkatársat keresünk Ausztriába.

Munkakör, feladatok

személygépjárművek teljes körű javítása, karbantartása.

Elvárásaink

  • szakirányú végzettség
  • márkaszervízben szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • alapfokú német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • kultúrált munkakörülmények egy fiatalos csapatban
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • szakmai továbbképzés
  • kedvező árú szálláslehetőség egy a munkahelyhez közeli háromszobás lakásban
  • magyar nyelvű asszisztencia
  • kiemelkedő bérezés (2300EUR bruttó/hó + 13-14. havi fizetés)

Jelentkezni német nyelvű szakmai önéletrajzzal az autohaus@lueftner.com e-mail címen lehet.

Egyéb információ

  • Ez a hirdetés már lejárt, sajnos nem tud jelentkezni.
1–0 állás a(z) 0-ból