Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc

Bio termékeket forgalmazó cég online piacának a fejlesztéséhez keresünk kollégákat.

Munkakör, feladatok

Hirdetés kezelés, időpontok egyeztetése. Távmunkában, otthonról végezhető.

Elvárásaink

  • Jó helyesírás
  • Nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Munkaszerződés típusa: megbízási szerződés
  • Jutalékos kifizetés számlára

A fenti külföldi munkára az alábbi elérhetőségeken keresztül jelentkezhet:

Telefonon: +36-30-284-5050
E-mailben: egeszsegmunka3@gmail.com

Kapcsolattartó: Tóth Zoltánné

1–0 állás a(z) 0-ból

Tóth Zoltán

Válts bio készítményekre, élj egészségesebben és ne fizess többet.
A munkaadóról
  • Összes álláshirdetés 1 állás
  • Kategória Marketing, média, PR
  • Szlogen Válts bio készítményekre, élj egészségesebben és ne fizess többet.
  • Ország Németország
  • E-mail cím egeszsegmunka3@gmail.com
  • Telefonszám 36302845050