Országok Németország - Ausztria - Hollandia - Svájc - Európa

Ablak – és ajtószerelő 244 megtekintés

KulfoldiMunka24 » Állás » Németország » Rieden – Zellerberg » Ablak – és ajtószerelő
Job Expired

Munkavégzés helye: Németország, 87668., Rieden – Zellerberg

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt német partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással: ablak – és ajtószerelő

Az Ön feladata:

  • Ajtók, ablakok szétszerelése, összeszerelése építkezésen
  • A nyílászárók megfelelő beállítása
  • Hiba esetén javítási feladatok

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség előny
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 2150 euró / hó
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 350 – 450 euró között)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Egyéb információ

  • Ez a hirdetés már lejárt, sajnos nem tud jelentkezni.
1–0 állás a(z) 0-ból